• Новак
На Креаторите на Студиото Мрежа Stencils | Имела Фарми | Лепило Stencils Обновливи | Божиќ Stencils за Занаети Обновливи со Креда Паста, Матрицата Боја, Креда Паста, и Повеќе | 24x12

На Креаторите на Студиото Мрежа Stencils | Имела Фарми | Лепило Stencils Обновливи | Божиќ Stencils за Занаети

DEN 671.76
Производот е достапен

Достапност

Креаторите' Патувањето е едноставна.Дизајниран со силно лепило кои би можеле да се држи на било која површина, примена на нашите лепило stencils да се заврши вашиот следен проект нема да биде проблем.Нашите обновливи трансфери се лесно да се примени и ќе ви даде способност да се направи убава и уникатна DIY Проекти кои се движат од креативни и убави кујна дизајни да уникатно го создаде облека и мебел!Тоа е Лесно и Брзо, со нашиот Божиќ Трансфери матрицата може да се redecorate вашиот дом или декор во флеш.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката