• Новак
10FT RJ45 Cat7 10 Gigabit 600MHz Конектор Ethernet/LAN Кабел Мрежен Линк Модем Rounter/Прекинувачи Кабел (10FT)

10FT RJ45 Cat7 10 Gigabit 600MHz Конектор Ethernet/LAN Кабел Мрежен Линк Модем Rounter/Прекинувачи Кабел (10FT)

DEN 333.60
Производот е достапен

Достапност

МАЧКА 7 етернет кабел за поддршка на пропусен опсег до 600 MHz ,Податоци пренесува брзина до 10 Gbps.Компатибилен со Cat5 Cat6 ethernet кабли.Работи и за вмрежување прекинувачи, рутери, АДСЛ, адаптери, центри, модеми, PS3, PS4, X-box, печ панели .ект.Можете лесно да се направи кога кабелот работи заедно ѕидови следат рабови и агли или дури и го направи тоа целосно невидливи со лизгачки под тепих.Дополнителни оклопна и подобрување на квалитетот во извртување на жици обезбедува подобра заштита од crosstalk, бучавата и пречките што можат да се деградира квалитетот на сигналот.Ако имате било какви проблеми во рок од 180 дена, ве молиме контактирајте со нас.За други должина на мрежните кабли, ве молиме контактирајте.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката