• Новак
Кикирики Божиќ Snoopy Вудсток 6 Парче Пакет Поставите Црвено Поврзана Преголеми Мини Рерната Mitts Пластични Сечење На Табли

Кикирики Божиќ Snoopy Вудсток 6 Парче Пакет Поставите Црвено Поврзана Преголеми Мини Рерната Mitts Пластични Сечење

DEN 791.76
Производот е достапен

Достапност

(4) Сечење на Табли 8"x11". (2) Преголеми Мини Рерната Mitts.Достапни во различни слатки скици, модели, кои се сигурни да додадете некои storybook шарм во секоја кујна.Кикирики Божиќ Snoopy Вудсток 6 Парче Пакет Поставите Црвено Поврзана Преголеми Мини Рерната Mitts Пластични Сечење На Табли.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката