• Новак
Victoria ' s Secret Розова Црна Класичен Ранец (Црна)

Victoria ' s Secret Розова Црна Класичен Ранец (Црна)

DEN 911.76
Производот е достапен

Достапност

Лесни Ткаенини.Шише За Вода Џебови.Удобен Рамо Ремени.Внатрешни Работи Лаптоп Ракав Се Вклопува 15" Лаптоп.Димензии : 17 3/4" L X 12" В Victoria ' s Secret Розова Класичен Ранец.Со повеќе џебови и посилна ремени од вашиот просек торба, овој ранец е оди-да за сите ваши надвор од кампусот авантури (и тоа го прави прилично голема книга торба премногу).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката