• Новак
USB C Полнач, Baseus 100W GaN II Брз Полнач, Брзо Полнење 5.0 Компактен Полнач со 100W USB-C Кабел, за MacBook Pro/Воздух, Лаптопи со Тип-C, iPad, iPhone 12/12 Pro/SE/11/XR/XS, Samsung, Бела

USB C Полнач, Baseus 100W GaN II Брз Полнач, Брзо Полнење 5.0 Компактен Полнач со 100W USB-C Кабел, за MacBook

DEN 1199.76
Производот е достапен

Достапност

Тоа е Моќ Пар - Ga N II x Qualcomm Брзо Полнење 5.0, 4x побрзо од било кога, 40% помали, до 50°F топлина дисипација, до 70% повеќе ефикасност од било кога. 100 W Моќ Испорака - Адаптивни брзо полнење до крај, помоќен од кога било, целосно да ја наполните 96watt Mac Book Pro 16" во само 2 часа.Наменета за сите USB-C лап-топ компјутери.компатибилен со Lenovo, Dell, HP, Chromebook, Површина, Acer, итн.Вжештена-брзо Видливи брзина - не само лап-топ компјутери, полнење i Phone12 до 50% на само 25 минути.До 8 видови на брзо полнење протоколи, полнење Samsung S20 Ултра до 70% за само 30 минути.Широк Компатибилност - Не само QC5.0, QC5.0 е наназад компатибилен со сите претходни Брзо Полнење решенија, вклучувајќи QC2.0, QC3.0, QC3+, QC4.0, QC4+, QC5.0, PD3.0, PPS, поддршка 250+ мобилни уреди и 1000+ додатоци.Ga N II Безбедна Технологија - Подобро ниска температура од било кога, 5x побрзо полнење брзина, енергетски ефикасен, тивко работење, до 6 видови на заштита на полнењето.Ултра-компактен Ga N II Брз Полнач - 40% Помали тело, ултра-компактен и пренослив, повеќе простор за заштеда од кога и да било, тоа е 40% помал од оригиналниот 96 W полнач.Baseus 100 W Ga N II Брз Полнач * 1. 4.92 ft 100 W(20 V/5 A) USB-C за да го USB-C Кабел со E-маркер чип * 1. Упатството За Корисникот * 1. Baseus 100 W Ga N II Брз Полнач * 14.92 ft 100 W(20 V/5 A) USB-C за да го USB-C Кабел со E-маркер чип * 1 User Водич * 1.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката