• Новак
Црвено Светло ПРЕДВОДЕНА од Еден Режим на Црвено Светло Еден Режим Црвени LED Светилка Scalable Црвено Светло Светло за Астрономија Авијација Ноќ Набљудување (10)

Црвено Светло ПРЕДВОДЕНА од Еден Режим на Црвено Светло Еден Режим Црвени LED Светилка Scalable Црвено Светло Светло

DEN 839.76
Производот е достапен

Достапност

Пакетот вклучува : пакетот вклучува неколку црвена светлина, LED рефлектори и одредено количество за вашиот избор, кои се доволни за задоволување на вашите потреби за дневни активности; Ова црвено светло употреба 1 АА батерија.Дизајниран за набљудувач : овој режим на црвено светло факелот е специјално дизајниран за набљудувачите; Ноќно набљудување е тешко да се најде на целта, и ако ви се користи бела светлина, животните ќе го скрие од вас, не сте во можност да се види нивното природно однесување во текот на ноќта, па оваа ноќ светлина светло со црвена светлина е многу корисно да се најде на животни во темнината, помагајќи ти да се набљудуваат желка, змии, и влекачи и лесно и јасно.Еден режим дизајн : нашиот единствен режим на црвени LED светилка има само еден префрлете го режимот (On/OFF), кој е паметен и хуманизирано дизајн; можеби Има некои проблеми за префрлување помеѓу 3 режими или 5 начини да се одлучи кој режим да го користи, па на црвено светло светло со само еден начин ќе биде многу практичен и соодветен за вашата ефективна работа.Zoomable фокус : zoomable scalable црвено светло фенерче има прилагодливи фокус опсег за различни usages, поддржува zoom in-out, карактеристики повеќе од 150 метри зрак светлина со голем дострел, Оваа светилка е направен од стабилна алуминиум легура школка, пропадна-доказ и отпорен на вода, со мини големина и челик тело клип, удобен за носење и задржете.Повеќе апликации : овој црвено светло е соодветна за велосипедизам, астрономија, авијација, ноќно набљудување, пешачење, логорување и други активности на отворено, исто така, може да се применува тоа внатре кога на електрична енергија е затемнето.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката