• Новак
RECYCO 82L Големи Перење Кошница, Расклопна Перење Забавува со Меки Рачки, Преносни Виткање Перење Бин, Перење Торба за Бања/Спална соба(Темно Сива боја)

RECYCO 82L Големи Перење Кошница, Расклопна Перење Забавува со Меки Рачки, Преносни Виткање Перење Бин, Перење

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

На расклопна перење кошеви дојде во 5 бои (Црна/Морнарица/Темно Сива/Светло Сива/Сина) и два стилови за да ги задоволат вашите потреби. 【Лесно да се носат】На перење забавува со удобно поместена рачки, нема да боли раката кога е полна.34" Стил : Модерна/Минималистички Тежина : 0.Спецификации : Боја : Црна/Морнарица/Темно Сива/Светло Сива/Сина Капацитет : Редовни 82 L / Двојно Перење Забавува 80 L Материјал : Оксфорд Ткаенина Големина : 80 L(Двоен)15. 【Мултифункционален】Може да се користи за чување облека,играчки,книги,крпи,ватенка,ќебиња итн.100% Полиестер.Доволно големи за да се лизга вашата рака преку која се направи сметководствена перење нагоре/надолу по скалите полесно.34"/72cm,82 L,нуди пространа простор да се одржи за неделни перење,така што вашите валкани алишта не се оптеретени.Ви се неподносливи постојат валкани алишта расфрлани во сите делови на собата?Дали мислите дека тоа трае премногу напор за транспорт на облека од горе во перална?Се ви пречи каде да се стави пластични кошници и други несмасна кутии?Дали често ја уништи вашата облека, бидејќи на мешање до темно и светло?Голем расклопна собранието-бесплатно перење забавува со меки рачки е вашиот идеален избор!Висок квалитет на Оксфорд ткаенина материјал може да се задржи влагата и правот далеку од трајни перење торба.Чистење ќе ја оштети водоотпорен слој, што го прави невозможно да се задржи оригиналната форма.Дршката е здрав и одличен за носење,мека удобна подлога,дури и со една рака, облека може да бидат преместени нагоре и надолу чекори без никаков напор.Голем двоен перење торба за костум за разделување на светло и темно облека,можете исто така да посебна облека за возрасни и деца, за да се обезбеди лична хигиена и здравје. (редовни и 2 одделенија).96"/38cm, Висина : 28.67 Килограми(двоен). 【Простор за Заштеда на енергија, Виткање Складирање】може да донесе секаде затоа што нашите перење кошеви се лесно да се здипли во големина на една кошула.Можете исто така да се задржи во кабинетот или фиока кога не го користите. 【СОВЕТИ】Ако облека попречи е валкано, нежно избришете ја со влажна крпа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката