• Новак
Јужна Homewares Расклопна Простор за Заштеда на енергија Пати До Перење Кошница да го Пореметат - идеален за Домови RVs Campers или во движење, Сина

Јужна Homewares Расклопна Простор за Заштеда на енергија Пати До Перење Кошница да го Пореметат - идеален за Домови

DEN 462.00
Производот е достапен

Достапност

ОДЛИЧНО ЗА МАЛИ ПРОСТОРИ! - Перална, кујна складирање, RV е, кампување, колеџ домови, или каде просторот е ограничен.РАСКЛОПНА ДИЗАЈН! - Едноставен дизајн ви овозможува да се свитка кошница надолу за да компактна големина кога не е во употреба.ИЗГРАДЕН ЗА ДА ТРАЕ! - Направен од цврсто пластика и силикони.ПРОПАДНА ДИМЕНЗИИ - 20" x 14. 75" х 2. 38".ПРОШИРЕНИ ДИМЕНЗИИ - 20" x 14. 75" x 10. 31".Јужна Homewares Расклопна Простор за Заштеда на енергија Пати До Перење Кошница да го Пореметат - идеален за Домови RVs Campers или во движење, Сина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката