• Новак
Make Up Четки Носот Сенка Шминка Четка Уметничка Четка Concealer Овална Четка Сенката за Очи Око Шминка Алатка - (се Справи со Боја: 1pcs)

Make Up Четки Носот Сенка Шминка Четка Уметничка Четка Concealer Овална Четка Сенката за Очи Око Шминка Алатка

DEN 1365.60
Производот е достапен

Достапност

Се справи со Боја : 1pcs.Број на Парчиња : Една Единица.Четка Материјал : Синтетички Влакна.Количина : 1pcs.Големина : 19 CM.Опис : Вкупна должина : 19 CMHair должина : 1.7 CMHair ширина : 1.2 CMItem Спецификација : Број на Делови : Еден Unit Brush Материјал : Синтетички Hair Quantity : 1pcs Size : 19 CMUsed Со : Concealer Used Со : Око Shadow Used Со : Рачка Материјал : Wood Item Тип : Шминка Brush Handle боја : Black Hair должина : 1.7 CMHair ширина : 1.2 СМ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката