• Новак
MAPOLO Перење Забавува Фантазија Космички Небото Свитлива Лен Перење Складирање Кошница со Рачки кој се одвојува Загради Добро Држење Водоотпорен за Облека, Играчки

MAPOLO Перење Забавува Фантазија Космички Небото Свитлива Лен Перење Складирање Кошница со Рачки кој се одвојува

DEN 863.52
Производот е достапен

Достапност

Ако имате било каков проблем со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Лесен за употреба и да се зачува простор.Не е лесно да се валкани и лесно да се чисти.Единствени моден модели, исто така, може да биде убава и функционална акцент на вашиот дом.Голем дијаметар што е погодно за вчитување облека деца' играчки и домашно милениче резерви.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката