• Новак
Копчиња & Бира S/T Контрола Knob 1/4 Interfer Одговара, (Пакување од 40) (1231-H)

Копчиња & Бира S/T Контрола Knob 1/4 Interfer Одговара, (Пакување од 40) (1231-H)

DEN 3465.60
Производот е достапен

Достапност

Спецификации : Производител : Дејвис Molding Product Категорија : Копчиња & Dials Ro HS : YProduct : Knobs Type : Цилиндрични Knob со Skirt Shaft Дијаметар : 1/4 in Outside Дијаметар : 21 mm Height : 18 mm Material : Plastic Design : Smooth Color : Black Indicator Стил : Линија на Side Brand : Дејвис Molding Indicator Боја : White Product Тип : Копчиња & Dials Factory Пакет Количина : 100 Subcategory : Копчиња & Бирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката