• Новак
БАНКОМАТ Парични Знак 24, TOPKING Сигнализацијата, ПРЕДВОДЕНА Неонски Отворен, Продавница, Прозорци, Продавница, Бизнис, Прикажување, Големото Отворање на Подарок

БАНКОМАТ Парични Знак 24, TOPKING Сигнализацијата, ПРЕДВОДЕНА Неонски Отворен, Продавница, Прозорци, Продавница,

DEN 743.76
Производот е достапен

Достапност

SAFTY : Овој знак е направен од високо квалитетна ABS пластика и сјајна црна акрилна панел, НЕ се ТОКСИЧНИ МАТЕРИЈАЛИ кои се користат.ИЗДРЖЛИВОСТ : Led диоди се долго да трае.Овој знак може да се користи до 10 години без mantainance.ЈАСНОСТ : Нашите високо светлост LED светилки се во боја кодирани, тие absolulately нема заматување ефекти.ВИДЛИВОСТ : Овој знак може да се види далеку од 300 метри, и тоа е светла во сончева светлина.ЗАШТЕДИТЕ ПАРИ : Оваа sgin е на ниско ниво на потрошувачката на енергија, чини помалку од 10 центи дневно.Три светлина-up начини на статични, целосно анимирани и делумно се анимирани.Супер лесен и тенок, елегантен изглед.Производ големина : 24"x12"x1"; (60cm x 30cm x 2.5 cm).Супер лесен и тенок, елегантен изглед.Висока класа ABS пластика база покрие и сјајна црна акрилна преден панел.Доаѓа со 3 нога долг метален синџир, без инсталација е потребно.Направени со вечера светла Led диоди, знакот може да се види јасно во сончева светлина.Направени од високо квалитетни материјали, може да се користи до 10 години.Супер ниска потрошувачка на енергија, 8 watts на час само.Универзална моќност : 100 V ~ 240 V.УЛ наведени адаптер.Внатрешна употреба.Нашите дизајнери обезбеди сите производи што се во тренд и очите фаќање.Нашите техничари вршат строги тестови за да се обезбеди квалитетот на производот. 100+ искусни вработени. 10,000 квадратни метри производство просторија.Со седиште во Канада, магацини во САД и велика БРИТАНИЈА и Хонг Конг.Проектирање, производство, продажба и услуги се сите во едно.Без токсични материјали кои се користат на било кој од нашите производи, сите тие се ЗЕЛЕНИ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката