• Новак
Falalalala Скрипта Матрицата - Обновливи Stencils за Сликарство - Mylar Матрицата за Занаети и Оркестарот

Falalalala Скрипта Матрицата - Обновливи Stencils за Сликарство - Mylar Матрицата за Занаети и Оркестарот

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

Вистинските димензии на матрицата графички се околу 10% помал од лист.Само мислам дека за она што ќе изгледаат ако сте го направиле забавно парче на уметноста ќе може да висат во вашиот дом или продаде на занает покажува.Ова е многу забавно и жива матрицата дизајн кој може да се користи на многу начини.Заеднички користи вклучуваат ѕид украси, мебел, дрво знаци, и облека, но можностите се неограничени.Кога е време да се дојде до работа, само да се обезбеди матрицата во место и боја внимателно, така што може да се зачува фини детали на матрицата дизајн.Ако може да се сликам, шансите се дека може да матрицата тоа!.Потоа подигнете на матрицата за совршена слика и чисти, па можете да го користи повторно и повторно.Божиќ е време од годината кога толку многу луѓе го прослават доаѓањето на Дедо Мраз.Можете дури и може да се наслика овој симбол на сезона на торта бидејќи матрицата е храна-одделение за квалитет.Вие само треба да бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот боја за среден и вашата имагинација може да го преземе од таму, што ќе ви овозможи да се наслика на површини како што се дрво, метал, стакло, платно, и повеќе.Постојат толку многу симболи на Дедо мраз кои ќе сакаат да се вклучат во вашиот одмор украсување дека ние сме мислеле дека ќе ви помогнеме.Нашиот занает stencils се совршен за сите видови на DIY занаети и проекти.Големи или мали, ние може да го направи тоа на сите, бидејќи ние нудиме falalalala скрипта матрицата во широк спектар на големини.Можеби можете да го наслика овој дизајн на дрва за да се прикаже на екранот на вашиот предниот тревник, сите осветлена и убава.Овој дизајн навистина ја доловува веселата природа на сезона во многу класичен начин.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката