• Новак
Лемење 9 in1 DIY Електрични Лемење Железо се Справи со Топлина Молив Пенкало Заварување Станица Стартер Алатка за Полнење Постави Штанд Лемење на Жица Desolder Пумпа (CN, Мо

Лемење 9 in1 DIY Електрични Лемење Железо се Справи со Топлина Молив Пенкало Заварување Станица Стартер Алатка

DEN 2258.40
Производот е достапен

Достапност

CN, Моќност : 40 W, Боја : 110v.Заварување метод : .Чистење на делови за да биде заварени.Чистење на совет и се применуваат лемење на лицето на совет.Греење (не лемење) делови кои ќе се приклучи заедно.Карактеристики : Заварување метод : Чистење на делови за да биде заварени.Чистење на совет и се применуваат лемење на лицето на совет.Греење (не лемење) делови кои ќе се приклучи заедно.Се применуваат лемење да загреана дел, наместо на совет до лемење се топи и тече слободно.Спецификации : димензии : 240*15color : blue Package вклучува : Електрична железо x1 Suction уред x1 Iron рамка x1 Welding жица 2 метри x1 Rosin x1 High температура сунѓерот x1 Screwdriver напишете x2 Straight шкорпија x1 Notes : 1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.2. Поради различни лични мерни техники, може да биде 1-3cm грешка на физички.Ви благодариме!Објектот специфики : број на Модел : 9 in1 DIY Електрични Лемење Железо се Справи со Топлина Молив Пенкало Заварување Stati Output температура : 9 in1 DIY Електрични Лемење Железо се Справи со Топлина Молив Пенкало Заварување Stati Temperature стабилност : 9 in1 DIY Електрични Лемење Железо се Справи со Топлина Молив Пенкало Заварување Stati Dimensions : 9 in1 DIY Електрични Лемење Железо се Справи со Топлина Молив Пенкало Заварување Stati Output моќност : 9 in1 DIY Електрични Лемење Железо се Справи со Топлина Молив Пенкало Заварување Stati Input voltagle : 9 in1 DIY Електрични Лемење Железо се Справи со Топлина Молив Пенкало Заварување Статички.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката