• Новак
JUSTCHENHUA 6 и 8 Инчен Туш Главата, од не ' Рѓосувачки Челик Туш Главата, Заштеда на Вода Бања Дожд Спа Плоштадот Рачен Туш Главата Туш Главата (Боја : A)

JUSTCHENHUA 6 и 8 Инчен Туш Главата, од не ' Рѓосувачки Челик Туш Главата, Заштеда на Вода Бања Дожд Спа Плоштадот

DEN 2224.80
Производот е достапен

Достапност

Квалитетот на нашите производи е сигурен и високо-квалитетни материјали се користат за да се совршено одговараат на делови треба да се замени.Нашите туш главата е вашиот најдобар избор.Премиум квалитет врнежи од дожд туш главата.Голем спреј ви дава повеќе од освежување чувствуваат.Leakproof дизајн осигурајте се дека вашиот удобен и олеснето користење.Иновативниот дизајн, лесно да се инсталира и чисти, еколошки и издржливи.Добредојдовте на нашиот магазин, нашата бања хардверски производи се сигурни во квалитетот и издржливи, и се вашиот најдобар избор.Производ : Вода-спасување под притисок туш главата, 360-степен волан, анти-затнување, лесно да се clean Material : 201 од не ' рѓосувачки челик полиран и electroplated Handle : ABS6 и 8 инчи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката