• Новак
Bling Кристал Автомобил Телефон Планината со уште Еден Воздушен Пропустливи База 360° Прилагодливи Универзален Мобилен Телефон Држачот за Паркирање на Шофершајбната

Bling Кристал Автомобил Телефон Планината со уште Еден Воздушен Пропустливи База 360° Прилагодливи Универзален

DEN 880.80
Производот е достапен

Достапност

Големината на телефонот носител е 9.Автомобилот телефон носителот лесно може да се прилагоди на агол од 360 степени, што е погодно за вас да се најде идеален агол за да го видите вашиот уред.Компатибилен од Мобилни телефони од различни големини се движат од 4.9 инчи (висина * ширина). (ве молиме бидете сигурни дека вашата дебелина) уреди .Користење на истата серија на производи во голема мера може да го подобри униформност и естетика на автомобил простор.Автомобилот телефон носителот може да се дефинира на различни начини, може да се лепат на табла и шофершајбната, и тоа исто така може да се дефинира за да се отвори на повеќето автомобили (ауспух клипови се предвидени).Најубаво направена од дијаманти, не е лесно да падне.Инструмент-таблата и шофершајбната фиксна седиште назад перница, широк крилја може да се заштити телефонот од гребнатини и држете го телефонот цврсто додека driving Compatible со сите 4.Вие само треба да притиснете на две ПРИТИСНИ копчиња и промена на инсталација насока.Ако имате било каков проблем во врска со производот, ве молиме контактирајте го нашиот клиент услуги, ние сме секогаш тука за вас.Пријавување на неточна информација за производот.Ве молиме проверете ја големината на вашиот телефон пред да нарачате.Може да се прилагоди на различни мобилни телефонски големини, универзално погоден за повеќето паметни телефони и GPS уреди. 100% Задоволство Гаранција:Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите.Лесен за инсталација : база вшмукување чаша може да биде фиксна, само се поправи база вшмукување чаша.Направени од високо-квалитетни пластични и врвот одделение и rhinestones, стилски sequin дизајн го прави вашиот автомобил внатрешни работи повеќе убави.Користење на опсег, сила и стабилност на телескопски рака да се најде во идеална позиција за вашиот паметен телефон.Полна со високо-квалитетни пенливи дијаманти, пенливо, тоа е многу убава декорација за вашиот автомобил, идеален за луѓе кои сакаат пенливи дијаманти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката