• Новак
BESPORTBLE 10pcs Четка за заби Носителите на Отворено Четка за заби Случаи Четка за заби Организирање Кутии

BESPORTBLE 10pcs Четка за заби Носителите на Отворено Четка за заби Случаи Четка за заби Организирање Кутии

DEN 400.56
Производот е достапен

Достапност

Високо-квалитетни материјали, носат-отпорни, и издржливи, креативна и практична, има долг животен пат.Компактна големина и лесен, и оваа четка за заби кутија е погодно за да ги чувате и да го носат.Парична казна изработка, мазна мелење, кружни рабови не боли раце, дебел материјал и еколошки.Преносни четка за заби складирање кутија, која може да се користи дома и надвор, итн.Стилски дизајн, да се осигура нејзината популарност.Може да ги испратите на вашите пријатели, оваа четка за заби случај може да донесе повеќе погодност за вас.Description Are сте во потрага за еден професионален, достапен за патување четка за заби за чување?Дали сте во потрага на еден здрав, алатка која може да се прават повеќе работи одеднаш?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашата професионална четка за заби случај мора да одговара на вашите потреби.еден од најдобрите избори за вас.Карактеристики-Боја : Транспарентна-Материјал : -Големина : Околу 21.50 X2.50 X2.00cm/8.45 X0.98 X0.79inch-Високо-квалитетни материјали, носат-отпорни, и издржливи, креативна и практична, има долг животен пат.-Компактна големина и лесен, и оваа четка за заби кутија е погодно за да ги чувате и да го носат.-Парична казна изработка, мазна мелење, кружни рабови не боли раце, дебел материјал и еколошки.-Преносни четка за заби складирање кутија, која може да се користи дома и надвор, итн.-Стилски дизајн, да се осигура нејзината популарност.Може да ги испратите на вашите пријатели, оваа четка за заби случај може да донесе повеќе погодност за вас.Пакет Including10 x четка за заби кутии.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката