• Новак
HRH Страствен Медиуми Композитор Кратенки Кратенка на тастатурата Силикони Тастатура Покрива Кожата за Новиот MacBook Pro со Допир Бар 13 Инчен и 15 Инчи(A2159/A1989/A1706,A1990/A1707) 20

HRH Страствен Медиуми Композитор Кратенки Кратенка на тастатурата Силикони Тастатура Покрива Кожата за Новиот MacBook

DEN 167.76
Производот е достапен

Достапност

На силиконска маска може да се перат со сапуница вода и да ја направат како чисто како нова. - Нова Про 13"без Допир Бар( A1708 /A1988).Само ставете ја на тастатурата кога се суви. -Силни и издржливи. -Боја кодирање укажуваат за начините на групирање на алатки е на работи темпо-HRH се обезбеди секој производ е предвидено со одличен квалитет-Камери Режим на Фокус ќе бидете фокусирани дел прилично јасна и unfocused дел нејасни, но во реалниот производ ќе биде убаво и јасно-Нашата тастатура маска може да не изгледа толку фаќање на око, но е дизајниран да го зголеми својата вредност во употреба, во исто исто време лесен за читање и без визуелна замор. Горната страна усвои гумена облога, ви дава удобно мека на допир чувство и да се обезбеди долготрајна издржливост. -12" со Retina Екран (A1534). -Го намалува звукот од пишување -Уникатен слаб дава одлични падна. 3)Прецизно Одговара на тастатурата за Macbook Pro 13/15 инчен со Допир Бар(Број на Модел на A2159/A1706/A1707/1989/A1990, 2018 2019 2016 2017 Објавен), НИ Изглед на Тастатура (не и за другите модели). -Нашата тастатура маска може да не изгледа толку фаќање на око, но е дизајниран да го зголеми својата вредност во употреба, во исто исто време лесен за читање и без визуелнизамор. Производ материјал : Направен со премиум инженеринг одделение трајни силикони.Мека на допир, лесно да се тип со, тивок на прислушување, да остане во тесна на вашата тастатура и прецизно одговара за секое од копчињата со сите околу заштита, да ја вратите оригиналната пишување искуство до најголем степен. 5)да се Обезбеди целосна заштита на вашата тастатура против прашина,течност истури (кафе/пиво/млеко),внесете го носат,contaminates и повеќе.3 mm нема да му наштети на екранот и го направи полесно за пишување. Долната страна е сјајна површина, направете ја тастатурата покритие одговара совршено, без било налепница/лепак, нема да се лизга или slide. -13 15 Ретината Стариот. -HRH се обезбеди секој производ е предвидено со одличен квалитет.Дизајниран со Медиумите Композитор Кратенки жешки копчиња,да се подобри и забрза вашиот тек на работа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката