• Новак
PlayM Розова Носење & Додатоци Пакет за Nintendo Прекинувач, Слатки Додатоци Комплет со Заштитна Маска, Екран Заштитник, Прилагодлив Стојат, Игра Картичка Случај, Палец Ко

PlayM Розова Носење & Додатоци Пакет за Nintendo Прекинувач, Слатки Додатоци Комплет со Заштитна Маска, Екран Заштитник,

DEN 534.24
Производот е достапен

Достапност

6 Фт, осигурајте се дека вашиот Прекинувачот е секогаш полн со енергија.Дополнителни 12 во 1 игра картичка случај изгледа како џеб огледало со силиконски слот, домот и да ви помогне да донесе доволно игри во вашето патување.ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА ЗА ВАШИОТ NINTENDO SWITCH – розова заштитна маска собата е тенка, мазна и во лесни, посебно покривање на Вклучите конзола и контролори, да ги заштити од влијанието и гребнатини.Само се и обидете се постави, ако најдете било незадоволство во употреба, едноставно контактирајте со нас, ние обезбедуваме не-бара враќање или да го замени услугата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката