• Новак
CarefreeTees Моите Баба и Дедо Ме сакаш (Бебе Bodysuit или Tee-Маица)

CarefreeTees Моите Баба и Дедо Ме сакаш (Бебе Bodysuit или Tee-Маица)

DEN 406.80
Производот е достапен

Достапност

100% Памук.Предвремени затворање.Машина За Миење.Carefree Tees Регистрирани Бренд - Дебел Супер Мека 100% Блокирам Памук.Дизајн на Печатени Од Вектор Уметност Користење на Комерцијални Мастила За Остри и Јасни Слики.Машина за миење топло внатре кон надвор, собори сува.Стандард одговара - не е премногу опремени, не е премногу лабава. 4 Предвремени Затворање За Брз Пелена Промени.Моите Баба и Дедо Ме Сакаат Бебе Onesie или Доенче Кошула Нема потреба да се грижите за квалитетот, нашата Подарок Квалитет бебе onesies се направени од многу мек, дебел, 100% памук дека ќе не overstretch и ќе ја изгуби својата форма по перење.Во Carefree Tees сакаме бебиња и смешни бебе изреки!Нашата симпатична Бебе Onesie или Доенче кошула "Мојата Баба и Дедо Ме Сакаат" ќе се направи уникатен babyshower подарок што е загарантирана да биде хит на бебе туш.За Бебе Момче или Бебе Девојка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката