• Новак
ZASE Samsung S20 FE 5G Јасен Случај Течни Сјајот Искра Bling Наменета за Галакси S20 FE Верзија САМО Симпатична Жените Девојките Лебдат 3D Пеперутки Водопад жив песок w/Телефон да ?

ZASE Samsung S20 FE 5G Јасен Случај Течни Сјајот Искра Bling Наменета за Галакси S20 FE Верзија САМО Симпатична

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

Специјално дизајнирани за 2020 година објавен Samsung Galaxy S20 FE 5 G - S20 Фан Издание СМ-G780 F модели само (6.5-инчен екран) за Verizon/Т-Мобиле/НА S20 Фан Издание верзии само (6.5-инчен екран) - објавен во 2020 година. ***НЕ се Компатибилни со редовни Галакси S20 верзија.Нема да биде компатибилен со било која друга Samsung телефон модели ***Бродови од САД во Zase мало пакување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката