• Новак
Fftian Прашка Ранец, Виножито Пеперутка Crossbody Рамо Градите Перниче За Патување Пешачење Секојдневен Daypack

Fftian Прашка Ранец, Виножито Пеперутка Crossbody Рамо Градите Перниче За Патување Пешачење Секојдневен Daypack

DEN 431.76
Производот е достапен

Достапност

Дали Сте Во Потрага За Еден Ранец Кој Може Да Се Земе Тоа Да Повеќето Места?rn Then Нашите Прашка Торба Ќе Биде Одлична Големина Торба За Вас Да се Патува, се Менуваат, Ден Крстоносните И Велосипедизам.Прилагодливи Satchel Рамо Strap Flexible Satchel Рамо, Рака Може Да Се Прилагоди Лабава Или Тесни.Добро Навремено Отпор, Стои Тешка Против Носат & Солза Може Да Се Носи Околу, Погоден За Вашето Тело, Тоа Нема Да Се Меша Со Вашето Тело Кога Ќе Работат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката