• Новак
Олеснување, Varenya Essentials, Мешавина за да се Олесни Симптомите на преоптоварените со работа на Мускулите и Зглобовите, Сите Природни, Органски Есенцијални Масла, Терап

Олеснување, Varenya Essentials, Мешавина за да се Олесни Симптомите на преоптоварените со работа на Мускулите и

DEN 191.76
Производот е достапен

Достапност

100% Чиста Терапевтски Одделение Етерични Масла.Скок Лаванда, Рузмарин, Мента, Лаванда, и Риган.Мешавини користат стратешки поставени холограмот.Преку процесот на 3-dimentional слики, секој холограмот е исполнет со вибрации фреквенција јазик на Изобилство, Виталност, и Expansiveness.Сопствени дизајниран со мешавина на Колец Лаванда, Рузмарин, Мента, Лаванда, и Риган Производи се природни, вегетаријанска храна, хемиски и суровост-слободен Масла се од органско и одржливо одгледува затоплување и смирувачки се вклопуваат да помогне да се намали чувството на секојдневниот болки Корисни за мускулен замор и за одржување на добра подвижност на зглобовите се Разредува 8 капки во 1 мл на некој лосион, ќе се применуваат или да додадете бања со млеко или сурутка во прав.Се разредува со кокос или масло од кикирики и се применуваат на долниот дел од грбот и колковите ЧИСТА + РИГОРОЗНИ ТЕСТИРАЊЕ на КВАЛИТЕТОТ на ова е нашето ветување за вас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката