• Новак
DOITOOL 2 парчиња Четка за заби Кутии Toiletry Случаи Преносни Четка за заби Складирање Чаши

DOITOOL 2 парчиња Четка за заби Кутии Toiletry Случаи Преносни Четка за заби Складирање Чаши

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

Една работа за повеќе цели, вклучително и чешел, четка за заби, паста за заби, итн., убаво за користење дома или патување или отворено кампување.Погоден за домашни, бизнис патување, студентите, голем капацитет, мали димензии, лесен за чување.Материјалот е еколошки и отпорни на топлина, без мирис, и издржливи.Мал и лесен, лесен за носење, добра четка за заби кутија избор за вашиот отворено патување или за кампување.Едноставен и модерен изглед дизајн го прави четката случај повеќе модерен и атрактивен.Description This производ е миење на устата чаша и, исто така може да се користи како четка за заби и паста за заби патување кутија.направени од високо-квалитетни материјали и се трајни.многу погоден за патување или семејна употреба, и лесно да ги чувате во вашата торба.Карактеристики-Боја : Како што е прикажано.-Материјал : .-Големина : За 23.00 X6.00 X6.00cm/9.04 X2.36 X2.36inch.-Една работа за повеќе цели, вклучително и чешел, четка за заби, паста за заби, итн., убаво за користење дома или патување или отворено кампување.-Погоден за домашни, бизнис патување, студентите, голем капацитет, мали димензии, лесен за чување.-Материјалот е еколошки и отпорни на топлина, без мирис, и издржливи.-Мал и лесен, лесен за носење, добра четка за заби кутија избор за вашиот отворено патување или за кампување.-Едноставен и модерен изглед дизајн го прави четката случај повеќе модерен и атрактивен.Пакет Including2 x четка за заби кутии.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката