• Новак
Мулти-Цел У Облик Fastener Snap Клешти T5 Snap Poppers Пластични Копчиња Комплет Прилепува Крпа Копчиња DIY за Шиење и Изработката Алатка за Denims, Фармерки, Јакни, (Боја : 360 Сетови)

Мулти-Цел У Облик Fastener Snap Клешти T5 Snap Poppers Пластични Копчиња Комплет Прилепува Крпа Копчиња DIY за

DEN 856.80
Производот е достапен

Достапност

Употреба : за кошули, фармерки, подвезици, јакни, чанти, кожни занает и други тешки тежина ткаенини.DIY пакет е лесен, едноставен, преносни и лесно да се користат;.Сите копчиња се направени од високо квалитетни пластични, и копчињата се погодни за повеќето мека облека;.Snap клешти за Т3 / T5 / T8 clasps, совршено поставен за професионална и домашна употреба;.Овој клип менгеме може да се користи само со смола затворач, не метален затворач.Широка примена : овие Метал Snap се корисни алатки кои можат да се применат за DIY занаети или облека, како што се wristband, капи, фармерки, windbreakers, ремени, чевли, надолу јакни, јакни и толку on Material : Snap клешти : Aluminum Snap копчето : Resin Size : Snap клешти : 17cm / 6.69 in Snap копчето : T5 дијаметар 12mm / 0.47 in Color : Како слики show Packing вклучува(Опционално) : 1 сет T5 Пластични Прилепува Копчето за Полнење( 360 компјутери ) /1 сет T5 Пластични Прилепува Копчето за Полнење( 360 компјутери со Snap Клешти ) /1 сет T5 Пластични Прилепува Копчето за Полнење( 150 компјутери ) /1 сет T5 Пластични Прилепува Копчето за Полнење( 150 компјутери со Snap Клешти ) /Забелешка : ве Молиме да се држат подалеку од деца под 3 години поради мали делови.1.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката