• Новак
Зелена Пчела AnimalWomen Ранец Пелена Торба Бебе Nappy Торба, Секојдневен Патување Назад Пак, Лесни Породилно Големи

Зелена Пчела AnimalWomen Ранец Пелена Торба Бебе Nappy Торба, Секојдневен Патување Назад Пак, Лесни Породилно Големи

DEN 983.76
Производот е достапен

Достапност

Печати на враќање превозот етикета.Празна Торба Може Да Застане, Можете Да Го Носат На Рака Или Задниот Дел На Рамото.Печати на враќање превозот етикета.6 lb, Лесни.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Чиста Лесно : На Spills Може Да Биде Суспендиран За Исклучување Лесно.Можете слободно да го организираме и да се стави на млеко и шишиња со вода, облека, пелени, влошки и други потреби во посебна џебови Мулти-џеб Дизајн, Донесе Двојно Патент Дизајн, се Чувствуваат Удобно И Мазна Кога Ќе го Лизгачот.8 W x 14 H Инчи / 27 x 19.Добра Услуга : Ако Имате Било Која Цел Или Проблеми Со Квалитетот, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Директно И Ние Ќе Ви Ги Даде Задоволни Решение.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Станот Дното Дизајн, Стојат Самостојно.Прилагодување На Прилагодливи Рамо, Рака За Да Одговара На Вашето Тело.Големина : 10. 4 x Мали Складирање Прегради во Внатрешноста。.Повод : Патување, Отворено, Кампување, Шопинг И Така Натаму.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Повеќе Од Една Пелена Торба : Може Да Се Користи Како Ранец, Рачна Ташна, Daypack, Грижа За Новороденчињата, Елегантен И Погоден За Многу Прилика Како И Шопинг, Патување И Сл.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.За Публиката : Мажи, Жени, Студент, Двојки, Модата На Младите Луѓе, Итн.Со Помош На Армирано-Отклонување На Рамо, Рака И да се Справи, На Мама Торба Има Подолг Живот.Нашата Мулти-Функционални Пелена Торба Ранец Може да им Помогне на Новите Татко & Мајка ми Родителството го олесни Животот И да ги Задоволи.8 W x 14 H Инчи, Само 1. 1 x Пред Патент Џеб За Крпи, Итн.8 x е 36,5 CM, Содржи : 1 Главни Капацитет на Кеса,2 Странични воздушни Перници,1 Пред Патент Џеб,4 Мали Џебови Внатре Голем капацитет и мулти-џебови дизајн чувајте ги вашите essentials во ултра-организиран начин.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.За Период Чистење Ние ви Препорачуваме Рацете се Мијат Не Машина, Не Грижете се За Бледнее И Crumple. 2 x Странични Џебови За Брише, Чадор, Шише, Итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката