• Новак
PONFY 350PCS Лемење Печат Топлина се Смалуваат Задник Конектори за Полнење + 240PCS Топлина се Смалуваат Жица Crimp Терминали за Полнење

PONFY 350PCS Лемење Печат Топлина се Смалуваат Задник Конектори за Полнење + 240PCS Топлина се Смалуваат Жица Crimp

DEN 237.36
Производот е достапен

Достапност

Вредност Пакет : Овој пакет вклучува 240 топлина се смалуваат конектори.Ринг, вилушка, брз исклучите, лопата и задник splice топлина се смалуваат жица конектори се вклучени во овој повеќенаменски електричниот конектор за полнење.Комплет Вклучува : 350 PCS (120 Црвена, 120 Сина, 70 Бела, 40 Жолта) со 4 различни големини, и 200pcs на Црна Топлина се Смалуваат Ракавите се слободни.Лесна Апликација : Лента жица изолација, користете жица crimper crimp топлина се смалуваат конектор и жица, и топлина со топол воздух пиштол или мал факел.Safe трајни врска Заврши брзо.Лесно Операција : Нема потреба да crimp, само се користи топлина пиштол, тогаш можете да се заврши лемење конекција.Гаранција за квалитет : Ние стоиме зад квалитетот на нашите производи.Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне и да се обезбеди вашето задоволство. 240 PCS Топлина се Смалуваат Жица Конектори (120 Прстени, 30 Предници, 60 Машки&Женски Лопата, 30 Кундаци) 350 PCS Лемење Печат Жица Конектори (70 Бела, 120 Црвена, 120 Сина, 40 Жолта).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката