• Новак
CHENRONG Легура Автомобил Играчка 1:24 за Тесла за Cybertruck Пикап Легура Diecasts Автомобил Симулација на Звучни и Светлосни се Повлече Назад Играчка Возила Украси Подарок (Бој

CHENRONG Легура Автомобил Играчка 1:24 за Тесла за Cybertruck Пикап Легура Diecasts Автомобил Симулација на Звучни

DEN 554.40
Производот е достапен

Достапност

Цинк легура умре-фрлија метално тело со ABS пластика детали и гуми.Многу детални шасијата и внатрешноста.автомобилот тело е безбедно и заштита на животната средина, colorfast, цврсти и издржливи.Diecasting Модел на Автомобил Големина : големината на автомобил модел е за 23 cm × 8.7 cm × 8.5 cm. 1 : 24 полна големина легура автомобил модел, исклучителна детали, реални се прикаже ефекти, како и декорација и playability.Најдобрите Подароци Играчки : Повлечете назад автомобил е многу лесен за употреба.Тоа е добра декомпресија играчка за возрасни лица во заводот.Модел на автомобил користи : скапоцени нешта за собирање, украси, мебел, подароци, играчки и многу други користи.Ние сме искрени продавачи.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение во рок од 24 часа.Овој производ е модел на автомобил декорација, алуминиумски материјал, издржлив.Симулација на автомобил модел, пропорционално умре-фрлија модел играчка автомобил, таписерии изработка, загарантирана да се стави долу, е најдобриот подарок изборот за автомобил ентузијасти.Исто така, многу погоден за домашна декорација!Производ description Color : Црна , Сива , Silver Product Името : 1 : 24 За Тесла За Cybertruck Пикап Легура Diecasts Автомобил Производ големина : околу 23 cm × 8.7 cm × 8.5 cm Material : цинк легура + ABS plastic Packing : 1 x легура модел на автомобил (без батерија)Производ features6 врати openable Pull back Sound и light Hood, врата и багажникот open This намалени модел моторно возило е совршен прилог на било ентузијасти собирање или како подарок на ваш пријател или член на семејството.Напомена : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3 см.2. Погодени од фактори како што се времето, светлина изложеност, па дури и на различни резолуции на екранот, на сликата може да има слаб хроматските аберации дека не може да се избегне.3. Ако производот има проблеми со квалитетот, ние ќе замена или враќање, и ние ќе се потрудиме да се обезбеди добра услуга.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката