• Новак
Спреј Шише, Здрав 350ml Коса Спреј Шише Удобен Зафат Leakproof за Фризирање за Бербер за Дома за Чистење за Нега на Кожата

Спреј Шише, Здрав 350ml Коса Спреј Шише Удобен Зафат Leakproof за Фризирање за Бербер за Дома за Чистење за Нега

DEN 304.56
Производот е достапен

Достапност

Лесен за Употреба : спреј шише е лесно да се рефил, спреј шише е фирма и не е лесно да се дент.Издржливи.Во споредба со традиционалните предизвикувачи и fingertip распрскувачи, тоа може да го намали рака замор.Широка Примена : погодни за семејства, убавина училишта, берберот продавници, фризер училишта и убавина училишта, а исто така се погодни за капење домашни миленици.Фина Магла Спреј : спреј шише прави водата рамномерно распоредени и се произведува слаб проток кој трае неколку секунди, што може брзо и лесно да ги покрие голем простор.Мулти Цел : Мултифункционален спреј шише може да се користи за различни апарати за домаќинство убавина цели, како што се фризура, шминка, за нега, чистење, растенијата спрејови, итн.Leakproof : коса спреј шише не користете било каков притисок контејнер или опасни propellant гас, и тоа може да се спреј на магла сличен на аеросол.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката