• Новак
USB C Полнач, 2-Pack MECIVOK 20W Тип C Брзо Ѕид Полначот Блок за iPhone 12/12 Про Max, Мини USB-C Адаптер со PD 3.0 за iPhone Серија 8-11, Галакси, Пиксели, iPad Про, AirPods Про и Повеќе

USB C Полнач, 2-Pack MECIVOK 20W Тип C Брзо Ѕид Полначот Блок за iPhone 12/12 Про Max, Мини USB-C Адаптер со PD

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

【- Со голема Брзина на Полнење】MECIVOK 20 W USB В Ѕид Полначот Блок е Моќ Испорака 3.0 брз полнач дизајниран за максимална брзина на полнење за i Phone 12, i Phone 12 Про Max / i Phone 11/11 Pro / XS / XR / X, i Pad Pro, i Pad Воздух, и други Samsung телефони и таблети, до 3 × побрзо отколку со нормално 5 W Полнач. 【Ултра Минимум Дизајн】за 50% помал од стандарден 20 W i Phone USB-C Полначот Коцка која дава повеќе моќ додека заштеда на простор во вашата торба или додека вклучен во ѕидниот приклучок во штекер. 【Безбеден и Сигурен Заштита】Оваа ETL заверена USB Тип C i Phone полнач кутија изградена-во Smart IC да се заштити вашиот уреди од прекумерна струја, прегревање, и преполнувањето.Издржливи оган retardant PC домување анти гребнатини и капки. 【Широка Компатибилност】Ова Брзо полнење USB C Полначот Блок работи со PD 3.0 и КК 3.0 брзо полнење протокол компатибилен за i Phone 12 / 12 Pro / 12 Про Max / 11 / 11 pro / 11 про max / XS Max / XR / X / 8 Плус / 8 и за i Pad Про 11" 2018 / i Pad Воздух 3 10.5" / i Pad Mini 5 Генерација 7.9" / Air Pods Pro / Samsung Галакси S20 / S10 / S10+ / S9 / S9+ / Белешка 20 10 9, Google Пиксели 4 XL / 4 / 3а / 3 XL / 3 / 2 XL / 2, Nexus 5x / 6p, LG G5 и повеќе. 【Она што Ќе Добиете за】Доаѓаат со 2-pack MECIVOK 20 W USB C PD адаптер x 2 , Прирачник за Корисникот x 1. Наменета за i Phone, Ipad и 2-Pack повеќе Погодно.Овој USB В ѕид полначот блок дизајн за максимално полнење на i Phone 12 серија. 20 W Моќ Испорака 3.0 Полните вашиот i Phone 3x побрзо отколку со користење на нормални 5 W полнач.Полните вашиот iphone од 0% до 55% за 30 минути.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката