• Новак
MoKo Случај Носителот на Apple Молив 1/2 Генерација, Еластична Монтажни Торбичка за Apple Молив, Одговара Новиот iPad 9/8/7 Генерација 10.2, iPad Воздухот 4 10.9, iPad 9.7, iPad Воздух 3 10.5,Роз

MoKo Случај Носителот на Apple Молив 1/2 Генерација, Еластична Монтажни Торбичка за Apple Молив, Одговара Новиот

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

Совршено дизајниран за вашиот Apple Молив 1 Генералот/2. Генерација, и еластична рака погоден за i Pad 9/8/7 Генерација 10.2", i Pad 6 9.7", i Pad Воздухот 4 10.9", i Pad Воздух 3th 10.5", i Pad Про 10.5" 2017, i Pad Про 9.7" 2016 година случај.Заштита на вашиот Apple Молив од шокантен и гребење, обезбедува одлична заштита од гребнатини, нечистотија, шокови и други дневен надомест на штета.Еластична гума бенд овозможува посигурна потпора и носење.Издржливи отпорен на вода СТП кожа го прави лесен за употреба.Едноставен за инсталација и отстранување.Answer : ___________________________ Note : Apple Молив се само за илустрација и не се вклучени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката