• Новак
X-DREE М2 x 4mm Пластични Филипс Пан Главата Мебел Машина Завртки Црна 100 КОМПЈУТЕРИ(M2 x 4 mm Пластични Филипс Пан Главата Мебел Машина Завртки Црна 100 КОМПЈУТЕРИ

X-DREE М2 x 4mm Пластични Филипс Пан Главата Мебел Машина Завртки Црна 100 КОМПЈУТЕРИ(M2 x 4 mm Пластични Филипс

DEN 206.88
Производот е достапен

Достапност

Име На Производ : Филипс Главата На Завртката;Материјал : Пластика;Боја : Црна.Навој Дијаметар : 2mm/(M2);Конец Должина : 4mm.Вкупна Должина : 5.6 mm;Конец Теренот : 0.4 mm-Груб.Главата Големина : 3.6 x 1.4 mm(D*H);Phillips Size : 2,5 mm(Tamaño де ла cabeza : 3.6 x 1.4 mm (D * H); Tamaño Филипс : 2,5 mm.Тежина : 5g;Пакет Содржина : 100(+/-2%)компјутери x Филипс Главата Завртка(Peso : 5 g; Contenido del paquete : 100 (+/- 2%) компјутери x Tornillo де cabeza Филипс.М2 x 4mm Пластични Филипс Пан Главата Мебел Машина Завртки Црна 100 PCSWidely се користи на црна алатки, автомобили и мотоцикли во потрага за црн елегантен изглед.Овие сврзувачки елементи се хемиски третирана за да се создаде назад оксид крај и да се заврши со восок.Илустрации се само за референца на димензија, која не е обликот на објектот.Опис на Spanish M2 x 4 mm Пластични Филипс Пан Главата Мебел Машина Завртки Црна 100 PCSNombre del producto : Tornillo де cabeza Филипс; Материјал : Plástico; Боја : Negro Diámetro del hilo : 2 mm / (M2); Longitud del hilo : 4 mm Longitud вкупно : 5,6 милиметри; пасо де rosca : 0,4 mm grueso Tamaño де ла cabeza : 3.6 x 1.4 mm (D * H); Tamaño Филипс : 2.5 mm Peso : 5 g; Contenido del paquete : 100 (+/- 2%) компјутери x Tornillo де cabeza Филипс.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката