• Новак
PEDEA Таблет КОМПЈУТЕР Случај Мода за 12.9 инчен Таблети (32.8 cm); Заштитни случај/Покрие со Додаток Џеб, Браун

PEDEA Таблет КОМПЈУТЕР Случај Мода за 12.9 инчен Таблети (32.8 cm); Заштитни случај/Покрие со Додаток Џеб, Браун

DEN 630.72
Производот е достапен

Достапност

Кој густ соочи и руно-како поставата, таблета торба нуди најдобра можна заштита од гребење и удари; долго, мазна лизгачки zips за лесен пристап до вашиот таблет или додаток.5, Samsung Галакси Книга 10.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.5 LTE, Samsung Galaxy Tab S4 10. Опис на производот Стилски придружник за вашите додатоци стилски PEDEA торба е таблет торба за сето она што навистина ви треба.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Практични прегради за додатоци како што се мобилен телефон, полнач, кабли, пенкала, или А5 notepad : идеален за на училиште, универзитет и работа.ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Торбата има дебел соочи и меки материјали да чувате вашиот таблет и заштитена од гребење и удари.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Истакнува : - Надвор димензии на таблет торба : 33 x 26 4cm x (Wx Hx D); таблета оддел : 30 x 23 x 3cm (Wx Hx D) - Практични прегради за додатоци како што се мобилен телефон, полнач, кабли, пенкала, или А5 notepad : идеален за на училиште, универзитет и работа, - Опремени со дебели соочи и руно-како поставата за најдобра можна заштита од гребење и удари - Тенок и лесен таблет случај кој лесно може да се чуваат во ранец или briefcase - Долго, мазна лизгачки zips за лесен пристап до вашиот таблет или додаток за во автомобил - Удобен транспорт благодарение на бескрајно прилагодливи рамо, рака; рака должина : max.9 - Samsung Галакси Јазиче НА 10.5, Apple i Pad Про 11, Apple i Pad Воздух 2017 / 2018 / 2019, на Apple i Pad Про 12.8 cm) таблет КОМПЈУТЕР и А5 бележник.9, Samsung Галакси Јазиче На 10.5, Samsung Galaxy Tab S4 10.Производителот гаранција може да не се применува.5 LTE, Samsung Галакси Книга 10.6, Samsung Галакси Книга 12 - Microsoft Surface Оди, Microsoft Surface Pro 5, Microsoft Surface Pro 6 - Huawei Media Pad М5 - Lenovo Idea Pad MIIX 510-12 IKB - Odys Фузија Победи 12 Сет Содржи : Таблета торба.Тенок и лесен таблет случај кој лесно може да се чуваат во ранец или briefcase; лесен за транспорт, благодарение на прилагодливи рамо, рака; рака должина max.Компатибилен со многу таблет Компјутерите, како што се Apple i Pad Про 10.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката