• Новак
DOITOOL 2 парчиња Сензорни Ѓердан за Деца или Возрасни, Кои Гризе или Имаат Аутизам Силикони Гумени Играчки за Џвакање Pendant за Момчиња и Девојки се Џвака Ѓердани

DOITOOL 2 парчиња Сензорни Ѓердан за Деца или Возрасни, Кои Гризе или Имаат Аутизам Силикони Гумени Играчки за

DEN 258.96
Производот е достапен

Достапност

Направен од силикон материјал, издржлив и безбедно за долго време се користи.Му помага на вашето бебе да научат да се користи вилицата, усните и јазикот, независно од еден на друг.Мали и нежни, лесно да се носат.Исто така, може да се користи како џвакање играчка.Залак отпорни, лесен, удобен за носење, безбедни за бебе гризе.Со парична казна изработка, не е лесно да се носат и солза, многу практично во употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката