• Новак
fitBAG Победи Браун Обичај Прилагодени Ракав за Doogee Y6 Max. Парична казна Напа Кожа Торбичка со Интегриран Microfibre Поставата за Чистење на Екранот

fitBAG Победи Браун Обичај Прилагодени Ракав за Doogee Y6 Max. Парична казна Напа Кожа Торбичка со Интегриран Microfibre

DEN 597.60
Производот е достапен

Достапност

Handsewn за совршено се вклопуваат за Doogee Y6 Max.Оваа торба само ќе одговара Doogee Y6 Max, без никакви дополнителни Случај, Маска, Браник или слично.Многу фини и модерен јагне-кожа напа кожа.Интегрирани hightech Micro Fibre поставата за екран и телефонот за чистење.Апсолутно врвен квалитет.Произведени во Германија.Гаранција 24 месеци.По повик, вашиот мобилен телефон може да изгледа доста непријатни : отпечатоци од прсти, пот, маснотии и прашина на екранот се само досадно!Најдобар начин да се ослободите од овој проблем е да се земе ткаенина за чистење на леќите и да се чисти вашиот телефон.Но, треба да се секогаш имаат ткаенина за чистење на леќите со него/неа?Не е тоа досадно?Сега, правото се најде решение : одвоивме најдобри микрофибер материјал и интегрирани во нашите кеси.На ѕидот на нашата fit BAGs исклучиво е направен од висок квалитет на microfibre, обезбедување вашиот телефон е секогаш чист!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката