• Новак
DOITOOL 2 парчиња Електрична Четка за заби Кутија Преносни Четка за заби Складирање Кутија Четка за заби Случај

DOITOOL 2 парчиња Електрична Четка за заби Кутија Преносни Четка за заби Складирање Кутија Четка за заби Случај

DEN 390.96
Производот е достапен

Достапност

Направени од високо-квалитетен материјал, издржлив и може да ви послужи за долго време.Донесување на вашиот сопствен четка за заби кога е повеќе самодоверба, ставање на случај во еден куфер ќе не заземаат премногу простор, и лесно да се носат.Уникатен и креативен дизајн со убава боја ќе донесе елеганција и да било бањи.Има добра варењето, можат ефикасно вода истекување и валкани работи од запишување.Неопходен додаток во вашата бања, која е исто така одличен подарок за вашите пријатели.Description Made на високо-квалитетен материјал, безбедно и издржливи.Погоден за патување, дома или за употреба на отворено итн.Можете да ги зачувувате четка за заби и други мали предмети итн.Мило тока дизајн со исклучителна детали прави тоа практично, тоа го спречува вашиот електрична четка за заби од намалувањето и прашина итн.Карактеристики-Боја : Зелена, бела-Материјал : -Големина : Околу 22.50 X7.00 X3.60cm/8.84 X2.75 X1.41inch-Направен од високо-квалитетен материјал, издржлив и може да ви послужи за долго време.-Донесување на вашиот сопствен четка за заби кога е повеќе самодоверба, ставање на случај во еден куфер ќе не заземаат премногу простор, и лесно да се носат.-Уникатен и креативен дизајн со убава боја ќе донесе елеганција и да било бањи.-Има добра варењето, можат ефикасно вода истекување и валкани работи од запишување.-Неопходен додаток во вашата бања, која е исто така одличен подарок за вашите пријатели.Пакет Including2 x Четка за заби Чување на Кутии.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката