• Новак
Linoroso 3-Парчиња Кујнски Алатки Set-16.5 Магнетни Нож Држачот за Ѕид со Paring Нож 3.5 инчен Готвач Нож 8 инчен Остар Нож, Моќен Acacia Дрво Магнетни Нож Лента за Кујнски Ножеви & А?

Linoroso 3-Парчиња Кујнски Алатки Set-16.5 Магнетни Нож Држачот за Ѕид со Paring Нож 3.5 инчен Готвач Нож 8 инчен

DEN 527.52
Производот е достапен

Достапност

【Креативен Дизајн】за Разлика од нормалните cuboid форма магнетни нож лента, Нашите креативни 63-степен parallelogram пресек облик дизајн нож лента ви даваат Не-визуелна замор избор, и ги красат вашата кујна со модерен стил, мир и елегантен. 【100% Природни Acacia Дрво】Атрибут за да се апсорбира многу малку влага, acacia дрво е симбол на трајни и цврсти.Мазната површина штити виси проекти и постојано го остри ножот. 【Премиум Материјалот】На Linoroso Класична серија на ножеви се направени од увезени стручно фалсификувани германски Thyssen Krupp висока јаглерод нерѓосувачки челик, еден од најдобрите кулинарски прибор за јадење материјали на пазарот.Низ ригорозни стврднување процес што вклучува вакуум термички третман и брзо ладење, сечилото доаѓа во неверојатни 56+ на Rockwell Цврстина скала.Извонредна изработка, cutting-edge технологија.Врв перформанси никогаш не изгледаше толку добар во оваа цена. 【 Ергономски се Справи со】Целосна танг и фалсификувани да се зајакнат за врвен цврстината и создавање на совршен баланс помеѓу ножот и да се справи.Единствена форма е ергономски направена за оптимална удобност, контрола и агилност. 【Живот и 100% Пари Гаранција за враќање на 】 Ако за било која причина, вашите производ докажува да биде незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас за да управувате со целосна наплата или замена.Ве молиме да уживате во вашето купување без ризик.Linoroso 3-Парчиња Кујнски Алатки Set-16.5" Магнетни Нож Држачот за Ѕид со Paring Нож 3.5 инчен Готвач Нож 8 инчен Остар Нож, Моќен Acacia Дрво Магнетни Нож Лента за Кујнски Ножеви & Алатки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката