• Новак
GYEON Кварц Q2M Стакло 500 ml - Лесен за Употреба Редеа без Автомобил Чистење Стакло Безбедно за Сите Површини - Безбедно за Автомобил Допир на Екранот - дупка со и Редеа Сл?

GYEON Кварц Q2M Стакло 500 ml - Лесен за Употреба Редеа без Автомобил Чистење Стакло Безбедно за Сите Површини

DEN 335.76
Производот е достапен

Достапност

БРЗО - Q2 M Стакло е крајната формула за брз, лесен и ефикасно чистење на сите автомобилската стаклени површини.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Чистење стакло може да биде предизвик.GYEON кварц Q2 M Стакло е крајната формула за брз, лесен и ефикасно чистење на сите автомобилската стаклени површини.Спреј Q2 M Стакло на кратка коса микрофибер крпа, наместо директно на стакло.БЕЗБЕДНО НА СИТЕ ВНАТРЕШНИ МАТЕРИЈАЛИ - Лесен за употреба и безбедни за сите внатрешни материјали како кожа, винил или alcantara.БЕЗБЕДЕН И ЕФИКАСЕН - Q2 M Стакло е безбедно и ефикасно.Ги отстранува нечистотија, мрсна остатоци, па дури и светлината контаминација додека не влијаат на претходно применети дожд repellents.Нежна арома ја зголемува врвен квалитет на производот.СОВЕТ : Спреј Q2 M Стакло на кратка коса microfibre крпа наместо директно на стакло.Тоа може да се користи на Plexi или поликарбонат елементи, како и на LCD екрани или набљудувачите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката