• Новак
Talany Силикони Smart Watch Бенд, Лесен за Чистење на Силиконски Рака, Прилагодлив Тока, Дише за Amazfit GTS 3 Види

Talany Силикони Smart Watch Бенд, Лесен за Чистење на Силиконски Рака, Прилагодлив Тока, Дише за Amazfit GTS 3

DEN 2390.40
Производот е достапен

Достапност

Лесно да се Носат Секојдневните : Тоа е кожата пријателски и дава пријатно чувство кога ќе се спие во неа.Елегантен дизајн за секојдневна облека.Производство на Материјал : Направен од висок квалитет со силиконска материјал, удобно и дише, мека и еластична, издржлив, лесен за чистење, не ја иритираат кожата и не ја фаќа зглоб.Прилагодливи и Удобно Големина : Еластична јамка околу рака дизајн, прилагодлив тока, може да се прилагоди за да се направи сопствен удобност големина според побарувачката.Применливост : Одговара за Amazfit GTS 3 и GTS 3 ПРО.Убаво watchband може да обезбеди чувство на удобност и може да се носи со различни тимови.Идеален Wristband Замена на Делови : Исклучително дизајниран wristband замена на делови може да и се облекуваат вашиот види, стабилност и безбедност.Предмет тип : силикони види рака.Тежина : околу 18 g / 0.6 унци.Материјал : силикон.Применливост : погоден за Amazfit GTS 3, за GTS 3 ПРО.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката