• Новак
BAISITEJIA Маче Интерактивна Играчки, Маче Стапче Мулти-Боја Кадифен Топки Милениче Интерактивни Залак Отпорни Мачки Пердув Закачка Род Играчка Мачка Материјали

BAISITEJIA Маче Интерактивна Играчки, Маче Стапче Мулти-Боја Кадифен Топки Милениче Интерактивни Залак Отпорни

DEN 530.40
Производот е достапен

Достапност

Кој мулти-боја кадифен топки, обоени пердув, светла боја и бел дизајн, оваа мачки стапче изгледа едноставен, стилски и може да се направи јасна звучи лесно да се разбуди љубопитноста на домашни миленици да се игра играчка и е совршена за интеракција со вашето домашно милениче.Мачката стапче е направен од премиум пластика.Тоа е идеален подарок за мачки, маче, итн.Должината на прачка е 40cm и јажето должина е 45см.Со премиум материјали и парична казна изработка, мачката стапче играчка е удобно да се одржи и ќе не боли миленици како и да е залак отпорни, светлина и издржливи.Опис : Со премиум материјали и парична казна изработка, мачката стапче играчка е удобно да се одржи и ќе не боли миленици како и да е залак отпорни, светлина и издржливи.Кој мулти-боја кадифен топки, обоени пердув, светла боја и бел дизајн, оваа мачки стапче изгледа едноставен, стилски и може да се направи јасна звучи лесно да се разбуди љубопитноста на домашни миленици да се игра играчка и е совршена за интеракција со вашето домашно милениче.Мачката стапче е направен од премиум пластика.Должината на прачка е 40cm и јажето должина е 45см.Тоа е идеален подарок за мачки, маче, итн.Точка Име : Мачка Wand Material : Plastic Features : Прекрасна, Око-фаќање, Interactive Size Детали : Род Должина : 40cm/15.75" (Прибл.)Јаже Должина : 45см/17.72" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Мачка Стапче.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката