• Новак
Kiddream 6-Pack Пластични Latching Чување на Кутии, 5.5 Литарски Мали Кутии со Капаци

Kiddream 6-Pack Пластични Latching Чување на Кутии, 5.5 Литарски Мали Кутии со Капаци

DEN 781.20
Производот е достапен

Достапност

Топ големина : 10.62" x 7.63" x 6.29".Јасно кутија, лесно може да се види содржината.Капак и latch клипови дизајн го прават тоа може да биде затворена добро.Обично се користат за складирање на пенкала, тетратки, загатки, закуски, итн.Совршен за кујна, бања, спална, дневна соба, спална соба, канцеларија и повеќе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката