• Новак
Sporthere Лесни Мрежа-Горниот Трчање за Мажи Жени Чипка-До Модата Патики се Применуваат за Салата, Спорт, Одмор, Рекреација

Sporthere Лесни Мрежа-Горниот Трчање за Мажи Жени Чипка-До Модата Патики се Применуваат за Салата, Спорт, Одмор,

DEN 1521.60
Производот е достапен

Достапност

Етилен Винил Ацетат единствена.Материјал : Изработени од Полиестер, Мрежа поврзана ткаенина горниот,Ултра-лесни ЕВА единствена.Функција:Дише и лесни мрежа горниот им овозможува на вашите нозе да дишат и обезбедува лесен удобно, шок апсорпција,не се лизга,трајни,флексибилни,стабилност карактеристики, чевли единствена може да се амортизира непријатност на вашите стапала кога сте на прошетка или спортски.Уникатен Дизајн : Sporthere бренд мода чевли се обезбеди огромна сума на графички/модел/слика за вас да се избере направи чевлите повеќе модерни од чиста боја.Напредни сублимација трансфер на технологија на печатење, живописни графички, светла боја, перат, ниту избледи, добро чувство.Склопот на подарок : Овие чевли може да се служи како Божиќ подарок,Назад на училиште подарок, Роденденски Подарок или фестивал подарок за вашите пријатели,сестра/брат или други членови на семејството на Одмор, ќе носи среќни чувства секој ден!.Големина Да се Избира : Нашите работи чевли се пространи и удобни со голем број на димензии.Можете да најдете големина што ви одговара.Ве молиме проверете ја вашата нога должина внимателно и да се споредат со нашите чевли големина на табелата(Не обувка) пред да го купат тоа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката