• Новак
rrx ABS Внатрешни Додатоци Трим Покрие Капа Компатибилен со Dodge Challenger 2015-2021 (Радио Антена, Сребро)

rrx ABS Внатрешни Додатоци Трим Покрие Капа Компатибилен со Dodge Challenger 2015-2021 (Радио Антена, Сребро)

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

(Не се загрее над 40 степени).Доколку производот не одговара на вашето возило, ве молиме контактирајте со нас веднаш и НЕ се ИНСТАЛИРА.Имајте суви и чисти.Без дупчење или заварување што се бара.НЕ ОДГОВАРА ЗА УЛ МОДЕЛ!.Лесен за Инсталација : Само избрише може да го прави чисти.Опис : се Направени од високо квалитетна ABS пластика и се користи за полски процесот за деформација заштита, анти-носат и анти-корозија, не ќе се скрши или попуштат лесно за време на употреба.Или тоа ќе се лесно да падне.Ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем, ве молиме контактирајте со нашиот царината во време за да се избегне враќање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката