• Новак
Шетач подложка за нозе Додатоци, Силен Продолжен Седиште на Возилото Отпорни на Абење за Бебе за Шетач за Footboard Превоз(Црна)

Шетач подложка за нозе Додатоци, Силен Продолжен Седиште на Возилото Отпорни на Абење за Бебе за Шетач за Footboard

DEN 789.36
Производот е достапен

Достапност

【ПРАКТИЧНИ】Шетач подложка за нозе е многу практична, погоден за колички. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА И да ги ОТСТРАНИ】Шетач подложка за нозе е лесно да се инсталира и да ги отстраните, лесен за употреба. 【ДИШЕ】Оваа подложка за нозе усвојува силна оксфорд ткаенина ткаенина, дише, отпорни на абење и издржливи во употреба. 【3 БРЗИНИ】Прилагодливи 3 брзини за вас да се избере како вашето бебе потреби, нога држи тип и продолжување на видот, анти-падот тип. 【 УДОБНО СПИЕЊЕ И СЕДЕЊЕ СРЕДИНА】Оваа подложка за нозе издолжува шетач од 14cm, обезбедување на вашето бебе повеќе удобно спиење и седење на животната средина.Усвојува силна оксфорд ткаенина ткаенина, дише, отпорни на абење и издржливи во употреба.Оваа подложка за нозе издолжува шетач од 14cm, обезбедување на вашето бебе повеќе удобно спиење и седење на животната средина.Прилагодливи 3 брзини за вас да се избере како вашето бебе потреби, нога држи тип и продолжување на видот, анти-падот тип.Едноставен за инсталација и отстранување, лесен за употреба.Многу практични, погоден за колички од ист модел како и за YOYA/VOVO.

Декларирани спецификации

Condition:
100% Brand New
Material:
Oxford Cloth, Plastic
Color:
Black, Gray
Size:
approx. 32 x 21cm/12.6 x 8.27in
Weight:
approx. 350g/12.35oz
Package Included:
1 x Stroller Footrest :
1. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
2. Please allow 0~1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. 3. Please confirm whether the stroller model matches our description before ordering. :

Комплементите на стоката