• Новак
Мултифункционален Rearview Огледало Телефон Носител на Универзалната 360 Степени Ротирачки Автомобил Phone Држач, со Прилагодлива за Каиш за Автомобил Домашна Кујна Пове

Мултифункционален Rearview Огледало Телефон Носител на Универзалната 360 Степени Ротирачки Автомобил Phone Држач,

DEN 280.80
Производот е достапен

Достапност

Надградена верзија, можат да бидат ставени во задното седиште, што се користи во повеќе сценарија.Тоа е лесно да се стега цврсто на табла или повеќето рамни површини. Се применува за повеќето мобилни телефони на пазарот.Ширина : што се однесуваат за разни видови на мобилни телефони, можете да го прилагодите според вашите потреби.И тоа може да се користи по туркање и влечење од, и тоа може да се чуваат зад rearview огледало.48 инчи во должина Пакет се вклучени : 1 x Сива/Зелен Автомобил rearview огледало заградата.Универзална Компатибилност : Со телефонот клип ширина прилагодливи од 2 до 4 инчи, Големи димензии ширина прилагодливи од 50-100mm, погоден за повеќето паметни телефони на пазарот.Лесен за инсталација : Голем-проред менгеме на назад дизајн, брз заклучување, заштеда на време и напор, брза инсталација и отстранување на мобилниот телефон со една рака.Тоа може да се скрие кога не е во употреба, па тоа нема да се меша со вашиот вид и влијае возење безбедност.Една рака Операција,Невидливи за Складирање : Вие нема да биде расеан додека возите.Можете да ја прилагодите навигација пат со една рака за да се обезбеди возење безбедност и нека вашето семејство остатокот увери. Автомобил телефон држачот може да ротира 360° за да се задоволат потребите на различни поглед линии; во Меѓувреме, таа, исто така поддржува хоризонтален и вертикален екран за префрлање, навигација агол може да се прилагоди по волја, што е погодно за да ја планирате маршрутата и се вози подобро.360° Rearview Огледало Телефон Носителот : Прилагодливи Агол, Автомобил телефон држачот може да ротира 360° за да се задоволат потребите на различни поглед линии во Меѓувреме, таа, исто така поддржува хоризонтален и вертикален екран за префрлање, навигација агол може да се прилагоди по волја, што е погодно за да ја планирате маршрутата и се вози подобро.Net тежина : околу 120g Боја : Зелена/Сива Големина : за 19cm/7.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката