• Новак
COVRWARE Покровителство Серија случај за LG X Потфат/X Calibur / V9 со Вграден Екран Заштитник Тешки Полно работно Тело Солиден Holster Оклоп Случај Појас Вртливата Клип Потпирач

COVRWARE Покровителство Серија случај за LG X Потфат/X Calibur / V9 со Вграден Екран Заштитник Тешки Полно работно

DEN 335.76
Производот е достапен

Достапност

Специјално дизајнирани за X Потфат / X Calibur / V9. Покровителство Серија случај целосно ја надополнува уредот без да се жртвува го изгледот на вашиот уред.Целото Тело Оклоп Заштитни случај се опфатени сите 4 делови и на Предната Маска и Вграден Екран Заштитник ќе го заштити вашиот уред екран од гребење на површината.Изграден на висока-квалитет флексибилни TPU слој и поликарбонат слој го штити вашиот уред од влијанија и удари без да се оштети уредот.Прецизни cutouts за камерата, копчиња, и звучник.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката