• Новак
ASUS 27 1080P Монитор (VA27DCP) - Full HD, IPS, 75Hz, USB-C 65W Моќ Испорака, Звучници, Adaptive-Sync/FreeSync, Око Нега, Ниска Сина Светлина, Треперење Бесплатно, VESA Mountable, Frameless, HDMI

ASUS 27 1080P Монитор (VA27DCP) - Full HD, IPS, 75Hz, USB-C 65W Моќ Испорака, Звучници, Adaptive-Sync/FreeSync,

DEN 5016.00
Производот е достапен

Достапност

27-инчен Full HD (1920x1080) LED светлото екран со IPS 178° широк агол на гледање панел.До 75 Hz освежете го оценувате со Адаптивни-Sync/Free Sync технологија за да се елиминира следење и обезбеди остри и јасни видео репродукција.USB-C порта поддржува Display Port сигнал и 65 W моќ испорака само преку еден кабел.VESA ѕид-mountable да ги зачувате на десктоп простор.ASUS Око Нега Плус технологија карактеристики TÜV Rheinland-уверение за Треперење бесплатно и Ниска Сина Светлина технологии за да се обезбеди удобно гледање искуство, Боја Зголемување за подобра боја диференцијација, и Остатокот Потсетник за да се спречи око замор предизвикан од долго екран прикажување на времето.Робустен Поврзување со USB-C (до 65 W Моќ Испорака) и HDMI (v1.4) пристаништа.Она што е во кутијата : HDMI кабел, кабелот за Напојување, Гаранциона картичка, Quick Start Водич.Бесплатен 1 месец Adobe Creative Cloud Претплата : Добивате бесплатен пристап со набавка на овој производ (понудата важи од 9/15/2021 да 9/15/2022).VA27 DCP.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката