• Новак
BokWin се Повлече Синџир Проширување, 5m/16 Нозе Месинг Фан Синџир Extender со Солидна Конектори, 6 Големина 3.2 mm Топката Синџир, Прилагодлив Тавански Вентилатор Повлече Синџ

BokWin се Повлече Синџир Проширување, 5m/16 Нозе Месинг Фан Синџир Extender со Солидна Конектори, 6 Големина 3.2

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

Топката мушка се во униформа големина и со мазна површина, ви даваат пријатно чувство кога го тоа.Детали описи : 5m/16 Метри долг синџир со лежиште дијаметар на 3.2 mm/1/8 инчен, #6 големина.Bok Win се Повлече Синџир Проширување, 5m/16 Нозе Месинг Фан Синџир Extender со Солидна Конектори, 6 Големина 3.Bok Win ќе ги реши сите проблеми на ваше задоволство.5 mm), ве молиме бидете сигурни замена дијаметар на топчиња големина повлече синџир кога ќе го купите.5 mm); ве Молиме проверете дали замена дијаметар на топката големина повлече синџир кога ќе го купите.2 mm мушка дека не е погоден за замена на ролетни лежиште (4.5 cm разлика се должи на рачно мерење.2 mm Топката Синџир, Прилагодлив Тавански Вентилатор Повлече Синџир со 12 Слободни Појавување Конектори - Златна Прилагодливи во должина : намалат вашиот саканата должина на повлече синџир да се инсталира на места, што е погодно за вашиот секојдневен живот.Се применуваат 12 појавување конектори во прилог да се формира рачка или се прошири синџир.Тоа е, практичен и удобен објект со широка употреба.Примена : Главни погоден за замена на таванот фан синџир, на таванот за вентилација, како повлече синџир за завеса, шише капаче pendant ѓердани и многу други места.Ако не сте 100% задоволни со нашите производи или ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во секое време.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката