• Новак
Орли Замена Додатоци 2 парчиња Четка Е Компатибилен со ILIFE V3s V5s Робот Правосмукалка

Орли Замена Додатоци 2 парчиња Четка Е Компатибилен со ILIFE V3s V5s Робот Правосмукалка

DEN 335.76
Производот е достапен

Достапност

1. Доаѓа со 2pcs mopping облека,изработена од високо абсорбента микрофибер. 2. Компатибилен со i LIFE V3s,i LIFE V5s робот правосмукалка. 3. Перат & reusabble, лесно да се промени валкани оние кои и инсталирате свежи оние кога чистење. 4. Ова не е оригинална ILIFE делови, но како и дебели како оригиналниот ilife четка влошки.препорачуваме да го замени секој 1-2months. 5. 30days. гаранција за враќање на парите, ќе се обезбеди на нашите Правосмукалка додатоци,поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас слободно.Discription : Замена 2 парчиња mopping е компатибилен со ILIFE V3s V5s роботски правосмукалка Машина перат и еднократно Направени од микрофибер, силната апсорпција на вода Препорачуваме да го замени секој 1-2months.Пакетот вклучува : 2 x Замена moppping облека.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката