• Новак
PuroSentido од: Scentrade - Неконвенционален Diffuser Рефил, Етерични Масла се Вклопуваат за Diffuser, Арома Масло за Мирис Diffuser.33 Оз (10ml)

PuroSentido од: Scentrade - Неконвенционален Diffuser Рефил, Етерични Масла се Вклопуваат за Diffuser, Арома Масло

DEN 286.80
Производот е достапен

Достапност

Произведени во САД, на највисоките стандарди за квалитет, неговата арома провоцира стилски трага на ориентални-arboraceous и овошен-цветни линии.Со само неколку капки ќе забележите inmediatly релаксирачка и ексклузивна арома на Просветителството мирис, кој ќе го пополни целиот простор со елеганција, создавање на опуштена и инспиративна атмосфера.Нашите Неконвенционални (Жан Пол Gautiere) мирис е слободен од parabens и животински суровост.Вегетаријанската и не содржи GMOs.Puro Sentido Од : Scentrade.Ние сме бренд што се работи ден-за-ден во развојот на најдобрите мирис производи за вашиот дом.Ние сме занаетчии во развојот на нашата арома производи, ние се страстни за пресоздавањето секој арома на светот, така што ќе може да уживаат и да се истражуваат вашиот prefered мириси во вашиот дом.Неконвенционален мирис е соодветно за секој ладен воздух или ултразвучно масло арома diffuser, да се создаде идеална атмосфера во вашите омилени места.Мирис Белешки : Тунискиот мошус, италијански македонски мандарински, ѕвезда anise, coriander и бергамот, се помеша со свежи nard, ноќта jazmin цвет, силна ѓумбир, ylang ylang, брилијантен carnation, бугарска роза и питу Ирис.Неконвенционален мирис е произведено во највисоките стандарди за квалитет во САД.Во Puro Sentido од : Scentrade ние се стремиме да на секое ароматични детали од нашите мириси, како што се paraben и животните произведени без суровост и не содржат GMOs.Со Неконвенционални мирис ќе се согледа стилски микс на ориентални-arboraceous и овошен-цветни тонови.Тоа ќе го пополни секој простор со шарм и свежина, да се почувствува како во местото од вашите соништа.Ако веќе сопствени Арома Diffuser ќе бидете во можност да се користи со нашите мирис, како што е apropriate за било кој тип на ултразвукови, ладен воздух, масло или мирис diffuser.Со само неколку капки во вашиот diffuser ќе забележите inmediately релаксирачка и ексклузивна арома од нашите мириси.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката